Čarodějnice 2017

V sobotu 30. dubna letos nebudeme (vzhledem k souběhu více akcí v dubnu) pořádat „Čarodějnice“.

Den Země 2017

V sobotu 22. dubna spolupořádáme Den Země a dopoledne vyrážíme uklízet okolí našeho města. Sraz je v 9:00 hodin u budovy pošty. Vezměte si s sebou pracovní rukavice a vhodnou obuv. Kolem poledne zakončíme opečením špekáčků (ty dostaneme). Vezměte si s sebou dostatek pití, případně malou svačinu a pláštěnku. V případě nepříznivého počasí (trvalý déšť) proběhne od 14:00 pravidelná schůzka oddílu č. 1 – skauti v tělocvičně a akce Den Země bude přesunuta na následující sobotu, tj. 29. dubna. Sraz na stejném místě a ve stejný čas.

Velikonoční víkendovka 2017

Od čtvrtka 13. do neděle 16. dubna 2017 pojedeme na velikonoční víkendovku na chatu Lesů ČR „Emilovna“ nedaleko Karlovi Vsi. Sraz bude ve čtvrtek 13. dubna v 17:45 u klubovny v areálu bývalého Hamira, návrat v neděli odpoledne kolem 15:00 opět ke klubovně. Doprava zajištěna autobusem. Chata Emilovna je uprostřed nádherných lesů, je plně vybavena (zařízená kuchyně, ústřední topení, atd.) a je určena pro celoroční provoz.

Co s sebou: 500,-Kč na ubytování, nákup potravin a dopravu. Spacák, vhodné oblečení na čtyřdenní výpravu, dvojí pevnou obuv a přezůvky. Vhodný batoh na záda, kartičku zdravotní pojišťovny, pláštěnku, KPZ, šátek, uzlovačku, baterku, láhev na pití, věci osobní hygieny + ručník, pyžamo, případně osobní léky. Nezapomeňte své Nováčkovské zkoušky, stezky nebo cesty. Důrazně nedoporučujeme přibalovat dětem slazené nápoje a další pochutiny, stravování bude zajištěno v plné míře.

Veškeré moderní vymoženosti a elektroniku nechte doma! Jedete na skautskou akci do přírody! Navíc je tímto vyloučena ztráta nebo poškození těchto přístrojů. Účastník akce si s sebou může výjimečně vzít pouze mobilní telefon, který bude na začátku akce odevzdán a uschován u příslušného vedoucího oddílu. Zde bude k dispozici na vyžádání v opodstatněných případech a na konci víkendovky vrácen. Přímo na chatě není signál.

Podmínkou účasti je odevzdání přiloženého návratového lístku oddílovým vedoucím do neděle 9. dubna 2017.

​Přihlášku na víkendovku spolu s informacemi o ostatních dubnových akcích naleznete zde.

Skautský ples 2017

Naše skautské středisko Vás srdečně zve na 3. skautský ples. Slavnostní večer zahájíme v sobotu 11. března 2017 v 20:00 v Novostrašeckém kulturním centru. K tanci a poslechu bude opět hrát berounská Kapela Karavel. Již nyní se můžete těšit na bohatou tombolu, tradiční dovednostní štafetu a půlnoční čumbu. Program celého večera bude ještě upřesněn. Chcete si zatančit a zažít zábavný večer? Přijďte a pozvěte své přátele a známé.

Cena jedné vstupenky je 150 Kč. Prodej lístků bude zahájen 11. 2. 2017. Rezervace je možná na emailové adrese: musketyrins@gmail.com .

Sledujte naši akci na facebooku: https://www.facebook.com/events/756145607876736/ .

Registrace 2017

Světlušky a vlčata, skautky a skauti, roveři a rangers, vážení rodiče,
chtěli bychom Vás požádat o zaplacení registračního příspěvku na rok 2017 ve výši 600 Kč.
Z registračního příspěvku je 300 Kč odvedeno na ústředí JUNÁKA. Tento příspěvek zahrnuje též pojištění našich členů v průběhu všech akcí konaných pod hlavičkou střediska a zasílání skautských časopisů.
Zbývající část příspěvku (300 Kč) bude použita na pokrytí běžných nákladů junáckého střediska (provoz klubovny, úhrada pronájmu tělocvičen v prostorách ZŠ NS a další).
Prosíme o uhrazení částky 600 Kč do neděle 22. ledna 2017 příslušným oddílovým vůdcům a vyplnění registračního formuláře. Nedílnou součástí tohoto formuláře je „Poučení k přihlášce mladšího člena Junáka“.

​Registrační formulář a poučení ke stažení zde. Tyto dokumenty jsou taktéž dispozici ve skautské klubovně a rozdávány na oddílových schůzkách.

Děkuji.

Za junácké středisko