Letní skautský tábor

Nejdůležitější událost v roce pro každého skauta je letní tábor. Již více než dvacet let pořádá junácké středisko Mušketýři pravidelné tábory, během kterých děti i dospělí napříč oddíly společně vyrážejí do někdy blízkých, někdy poněkud vzdálenějších míst naší vlasti, aby zde společně strávili vždy nezapomenutelných čtrnáct dní. Nutno dodat, že bohužel i krátkých čtrnáct dní. Celý tábor totiž uteče jako voda a nakonec nezbývá, než se k bezstarostnému životu v přírodě a daleko od civilizace, k večerním táborákům pod hvězdnou oblohou, nesčetným dobrodružstvím a zážitkům vracet jen ve svých vzpomínkách. Ale konec snění, naší velkou a krásnou jistotou je, že na přelomu července a srpna vyrážíme opět na další letní skautský tábor!

Postupně vám zde budeme přinášet aktuality, novinky, případně odpovědi na často kladené dotazy, které se týkají příprav letního tábora. Věříme, že tak zefektivníme komunikaci mezi vedením tábora, rodiči a samotnými účastníky.

Tábor Bezděkov 2020

Tábor se bude konat v termínu 18. 7. - 1. 8. 2020 v katastrálním území obce Bezděkov u Kasejovic.