Vzkazy a dotazy

, Tábor 2016 odpovědět
Ahoj, chtěla bych se dozvědět více info o letošním táboře. Syn chodí k Vám do oddílu vlčat a jel by poprvé. Zajímá mě cena, podmínky přijetí, popř. formulář atd.

Díky Lenka
odpověděl(a)
Ahoj, tento týden budou rozdávány dětem přihlášky na tábor, zde jsou všechny potřebné informace, cena atp.
, Puntíkovaný ples 2016 odpovědět
Ahoj, zdravím z Rudné 5
Chtěl bych Vás hodně dopředu pozvat na náš skautský Puntíkovaný ples 2016. Vím, že je na to spousta času, protože ples bude až 12.3.2016, ale ať to radši víte 1 V klubovně máme nové dveře a nové topení, tak by Vám zima nebyla. Jo a hraje zase Karavel. Mějte se fajn Bambas (www.balvan.cz)
icon odpověděl(a)
Děkujeme ;), pozvánku jsem pro jistotu rozeslal všem ve středisku. Když se vám bude chtít a budete mít dostatek síly, tak nás můžete přijet podpořit o týden později tj. 19.3.2016 k nám do NS na Skautský ples 2016. Hraje opět Karavel ;). Bleška
, pozdrav odpovědět
AHojte děcka, posílám pozdrav z Ostravy a gratuluji k nádherným stránkám a k celé činnosti, držím Vám pěsti a snad se zase někdy na nějakou akci přidám.
odpověděl(a)
Můžeš se přidat 11. dubna na skautský ples ;-)
, Tábor odpovědět
Jo tábor byl super, i když jsem ho strávila spíše v kuchyni než v lese :-) Ale stejně jsem si ho užola a je to zejména kvůli vám všem, protože jste úžasní lidičky. Už se těším na další akci. 2