Skauti

Ahoj  kluci, chodíte do 5. až 9.třídy? Chcete si zahrát spoustu zajímavých her, naučit se nějaké tábornické dovednosti a chcete zažít hodně nevšedních a dobrodružných chvil? Chcete každý rok jezdit na víkendovky a na tábor? Chcete část svého volného času prožívat v partě kamarádů?

Chlapecký oddíl, oddíl skautů, se schází každou sobotu  ve 14:00 hodin u naší skautské klubovny v areálu Hamira – vstup branou proti mateřské školce Rákosníček u Fortny. Schůzky jsou od 14:00 do 17:00. Pokud bude pěkné počasí, přijeďte na kole  (samozřejmě s helmou), pro případ deště si vezměte přezůvky a oblečení do tělocvičny.

Všechny správné kluky zdraví Honza Bechyně – Bobr tel. 728 964 464  Roman Coufal – Smogy  tel. 739 424 855 .